Ako mať väčšie svaly, lepšie zdravie a dosahovať svoje ciele bez zbytočného stresu a s radosťou?

14.04.2023

Prečítajte si tento inšpiratívny príbeh...


Už ste sa niekedy cítili frustrovaní, obmedzení alebo demotivovaný? Máme pre vás inšpirujúci príbeh, ktorý vás bude navigovať k úspechu.


(1,5 min. čítania)                  Richard Guth- CEO of RGB

Keď sa Adam dostal na strednú školu, začal sa venovať športu a posilňovaniu. Tam sa naučil, že jediný spôsob, ako dosiahnuť úspech, je tvrdá práca a neústupnosť. Trénoval každý deň, behal navyše kilometre a opakoval cviky, kým sa mu podarilo dosiahnuť svoj cieľ. Stal sa šampiónom, ale vedel, že ešte stále môže dosiahnuť viac.

Jeho úspechy ho viedli k tomu, že začal nosiť tričká s významnými posolstvami. Jedno z nich bolo tričko s nápisom ktorý mu pripomínal, že musí vždy myslieť vo veľkom a nevzdávať sa.

Tričko Adamovi pripomínalo tie navyše metre, ktoré behával, navyše opakovania v posilňovni, ktoré robil a rovnako aj hodiny navyše práce, ktoré Adam vynaložil pre dosiahnutie svojho cieľa. Keď sa ho kamaráti pýtali, čo to má za tričko, Adam stále odpovedal- "Je to odkaz pre všetkých, ktorí chcú byť najlepší v tom, čo robia, a ktorí chcú dosiahnuť úspech v akomkoľvek odvetví aj mimo posilňovne"

Pri nosení tohto trička Adam cítil silu a sebavedomie, ktoré boli inšpirované tvrdou prácou a odhodlaním ktorú bol ochotný vynaložiť. Mal pocit, že môže dosiahnuť čokoľvek, čo si stanovil ako jasný cieľ.


V tomto príbehu ste hrali hlavnú rolu Vy, ste to Vy a Vaše tričko GoBigOrGoHome.


Toto tričko nie je o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si teraz predstavte ako sa cítite, keď si ho práve obliekate

Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa, že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí tričko GoBigOrGoHome také unikátne. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie. 


Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele spolu s Vami!

a preto, kliknite a získajte sladké potešenie zdarma teraz!


Vymeňte svoj e-mail za viac takýchto príbehov!