Ako získať viac voľného času bez obmedzena a slobody, ktorú si zaslúžite?

14.04.2023

"Michal sa tým okamihom prebral, keď prvýkrát zacítil pocit skutočnej slobody."


(1 min. čítania)                               Richard Guth- CEO of RGB

Michal sa jedného dňa rozhodol zmeniť svoj životný štýl a začal hľadať spôsoby, ako ovládať svoj čas a byť slobodnejší. Začal s drobnosťami a postupne to nabaľoval.

Napríklad, počas obedňajšej prestávky si Michal rýchlo pripravil svoj obľúbený sendvič a zobral si ho so sebou von, aby mohol ísť na prechádzku. Stihol sa najesť a ísť na prechádzku zároveň v ten istý čas. Keď sa Michal tak prechádzal po uliciach a obdivoval okolitú prírodu, uvedomil si, že práve si získal niečo, čo doteraz nikdy nevyužíval - slobodu a schopnosť ovládať svoj vlastný čas.

Namiesto toho, aby sa musel ponáhľať s tým, že sa bude musieť hnať, aby stihol zjesť obed, teraz mal čas zrelaxovať, užiť si život a zároveň sa najesť. Zrazu mal viac času na to, aby si prečítal knihu alebo sa stretol s priateľmi.

Michal zistil, že úspora času a byť časovo slobodnejší mi umožnilo mať väčšiu kontrolu nad svojím životom a dosiahnuť svoje ciele. Táto myšlienka mu tak vryla do mysle, že mal slovíčko Freedom neustále pred sebou a dokonca aj na tričku. Cítil sa plný života a energie. Keďže sa neustále venoval sústavným činnostiam, tak nemal čas rozmýšľať nad zlozvykmi, ako kedysi. Z Michala sa stala tá osoba, po ktorej túžil a snil.


V tomto príbehu ste hrali hlavnú rolu Vy, ste to Vy a Vaše tričko Freedom.


Toto tričko nie je o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si teraz predstavte ako sa cítite, keď si ho práve obliekate.

Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa, že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí tričko Freedom také unikátne. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie


Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele spolu s Vami!

a preto, kliknite a získajte sladké potešenie zdarma teraz!


Vymeňte svoj e-mail za viac takýchto príbehov!