Ako sa zobudiť do nového dňa bez stresu s dobrou náladou ako váš najlepší deň v živote?

14.04.2023

"S každým ránom sa otvárajú dvere do neznáma, plných možností a nových výziev."


(2 min. čítania)                                Richard Guth- CEO of RGB

Bolo to obyčajné sobotné ráno a ja som prišiel na stretnutie s kamarátmi. Sedel som pri stole a hrali sme karty. Cítil som sa sebavedomý a myslel som si, že som dosť dobrý hráč na to, aby som vyhral.

No, ako to často býva, aj keď sa zdá, že máte všetko pod kontrolou, život vám môže zahrať zlé karty. Cítil som sa sklamane a menejcenný. Myslel som si, že som zlyhal, a že som si nezaslúžil vôbec vyhrať.

Avšak jeden z mojich priateľov, Dávid, v jednej chvíli sa na mňa pozrel a povedal mi niečo, čo ma silno zaujalo. Povedal: "Vieš čo, život je ako hra kariet. Ak prehráš, neznamená to, že si prehral celú hru. Stačí zložiť karty, zamiešať ich a začať novú hru. Každý nový deň je nová šanca začať znova"

Po tejto hre som si uvedomil, že toto tvrdenie platí aj pre moju prácu, školu, vzťahy, šport a aj pre mňa ako jednotlivca. Tieto slová sa mi vryli do pamäti a stali sa mi sprievodcom v živote. Svoj život som si predtým nevedel predstaviť ako hru kariet, ale tieto slová mi pomohli zmeniť pohľad na veci. Pochopil som, že ak niečo nevyjde, nemusím sa nad tým trápiť. Stačí zložiť karty, zamiešať ich a začať novú hru.

Rozhodol som sa, že chcem mať tento koncept stále na pamäti. Takže, aj keď je život ako hra kariet, s tričkom NewDayNewGame som sa naučil, že to nie je len o vyhrávaní a prehrávaní. Ide o to, ako sa s tým vysporiadať a ako sa posunúť ďalej. Každý nový deň je nová šanca začať znova a aký bude môj ďalší ťah, záleží iba na mne. Po tejto skúsenosti a po tom, ako som tento slogan mal už aj na svojom oblečení som začal vykonávať tie správne kroky so správnym myslením. Cítil som sa sebavedomí a odhodlaný začať odznova!

V živote často prehrávame, ale ak sme ochotní hľadať nové príležitosti a znova sa pustiť do hry, môžeme opäť uspieť.


V tomto príbehu ste hrali hlavnú rolu Vy, ste to Vy a Vaše tričko NewDayNewGame.


Toto tričko nie je o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si teraz predstavte ako sa cítite, keď si ho práve obliekate.

Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa, že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí tričko NewDayNewGame také unikátne. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie. 


Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele spolu s Vami!

a preto, kliknite a získajte sladké potešenie zdarma teraz!


Vymeňte svoj e-mail za viac takýchto príbehov!