Ako žiť plnohodnotný život bez strachu z ťažkej zmeny. Toto Viktórii pomohlo

14.04.2023

"Možno ste mali sklon, jednoducho podľahnúť svojím zlozvykom bez ohľadu na dôsledky."


(1,5 min. čítania)                 Richard Guth- CEO of RGB

Viktória bola nádherné a talentované dievča, no mala jeden obrovský problém - trávila príliš veľa času na sociálnych sieťach TikTok a Instagram. Celé hodiny prežila prezeraním fotografií a komentárov ostatných ľudí, zatiaľ čo všetko okolo nej pomaly umieralo.

Viktória si to neuvedomovala, ale jej život sa začal pomaly ale isto zmenšovať len na obrazovku jej telefónu. Keď mala niečo robiť, či už sa učiť alebo cvičiť, neustále sa odchyľovala a zahliadla do sveta, ktorý pre ňu bol len ilúziou.

Jedného dňa sa Viktória rozhodla, že už takto ďalej nemôže pokračovať a vyrazila von.

Vtom ju oslovil starší pán. "Mladá dáma, vidím, že máte na tričku nápis, ktorý hovorí o boji proti svojim nutkaniam. Môžem vám povedať jednu vec? Ak nebudete bojovať, váš život sa zmení len na obrazovku telefónu. A to nie je život, ktorý stojí za to žiť."

Viktória sa rozhodla , že bude bojovať proti svojmu nutkaniu, a že už nechce byť otrokom obrazovky svojho telefónu. Chcela si užívať každú chvíľu svojho života a byť skutočne prítomná v tomto reálnom svete.

A tak sa aj stalo. Viktória sa prestala odchyľovať a postupne začala si užívať každú chvíľu svojho života. Začala si všímať krásu okolo seba, stretávala nových ľudí, objavovala nové záujmy a zmysel života.


V tomto príbehu ste hrali hlavnú rolu Vy, ste to Vy a Vaše tričko FightYourUrges.


Toto tričko nie je o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si teraz predstavte ako sa cítite, keď si ho práve obliekate.

Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa, že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí tričko FightYourUrges také unikátne. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie. 


Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele spolu s Vami!

a preto, kliknite a získajte sladké potešenie zdarma teraz!


Vymeňte svoj e-mail za viac takýchto príbehov!