Toto ho zaskočilo, no nakoniec zistil, že takto to malo byť.

14.04.2023

Nečakaná udalosť ho zaskočila a na prvý pohľad to vyzeralo chaoticky. Avšak, s časom si uvedomil, že toto malo byť súčasťou jeho cesty k dosiahnutiu cieľa.


(1,5 min. čítania)                              Richard Guth- CEO of RGB

Bol raz jeden muž, ktorý mal sen a cieľ. Chcel sa stať úspešným podnikateľom a založiť svoju vlastnú firmu. Všetko začalo dobre, no postupne sa mu začali vyskytovať rôzne prekážky a problémy.

Aj keď sa snažil a pracoval tvrdo, zdalo sa, že všetko sa mu vždy iba sypalo a nič sa nedarilo. Cítil sa frustrovaný a unavený z neustáleho zlyhávania. Bolo to pre neho tak dôležité, že bol ochotný obetovať čokoľvek a bude pokračovať ďalej.

Každý deň si pripomínal svoj sen a cieľ a snažil sa nájsť nové spôsoby, ako ich dosiahnuť. Aj keď to bolo ťažké, neprestával a nevzdával sa.

Svojou vytrvalosťou a odhodlaním nakoniec prelomil všetky prekážky a bariéry. 

Konečne sa to stalo! Dosiahol svoj sen! Jeho firma začala úspešne expandovať po celej krajine a stal sa vzorom pre mnohých, ktorí sa snažia dosiahnuť taktiež svoje sny.

A tak sa dnes môže pýšiť svojím úspechom a vždy keď vidí na tričku nápis NE(again)XT, spomína si na to, ako si musel tvrdo bojovať, aby svoj sen splnil. Aj keď už je na vrchole, stále si uvedomuje, že každý deň musí byť pripravený skúšať znova a znova.

"Rovnako ako na semafore nikdy nebude zelená skôr ako oranžová. Oranžová je súčasť cesty k zelenej rovnako ako neúspech k úspechu."

Toto nie je obyčajné tričko, je to odkaz, vďaka ktorému budete mať svoju cestu vopred danú, cestu k úspechu nech to stojí čo to stojí.

Again, next, again, next...


V tomto príbehu ste hrali hlavnú rolu Vy, ste to Vy a Vaše tričko NE(again)XT.


Toto tričko nie je o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si teraz predstavte ako sa cítite, keď si ho práve obliekate.

Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa, že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí tričko NE(again)XT také unikátne. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie. 


Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele spolu s Vami!

a preto, kliknite a získajte sladké potešenie zdarma teraz!

Vymeňte svoj e-mail za viac takýchto príbehov!