Zmena na vlastnej koži: Tomášovi to trvalo takmer 4 roky kým sa stal hrdinom svojej rodiny.

15.04.2023

Inšpiratívny príbeh Tomáša a jeho neúnavnej ceste k zmene, ktorá trvala takmer 4 roky.


(1,5 min. čítania)                                 Richard Guth- CEO of RGB

Tomáš mal všetko, čo si mohol priať - pekný dom, dobrú prácu a láskavú rodinu, ale hoci mal vonkajší úspech, vo vnútri sa cítil prázdny. Bol neistý, nevedel sa vyrovnať s pocitom strachu a pocitom neuspokojenia. 

Tomáš sa rozhodol, že urobí zmenu na vlastnej koži k lepšiemu. Začal čítať knihy o sebarozvoji, chodil na semináre a kurzy ale cesta nebola ľahká. Musel sa vysporiadať so svojimi vlastnými obmedzujúcimi presvedčeniami, čeliť svojim strachom aj z vystupovania na verejnosti a prekonať rôzne prekážky. Bolo to náročné a niekedy sa cítil, že to nie je hodné úsilia.

Avšak Tomáš to nevzdal. S podporou svojej rodiny, ktorá ho povzbudzovala a podporovala, pokračoval na svojej ceste k zmene. Úsilie a vytrvalosť, ktoré vynakladal, začali prinášať vytúžené ovocie. Postupne si uvedomoval, že sa stáva sebavedomejším, že sa začína lepšie rozumieť sám sebe a že prekonáva svoje obavy. Začal sa rozhodovať podľa svojich vlastných hodnôt a cieľov.

Po takmer 4 rokoch neúnavného snaženia, Tomáš sa stal diametrálne lepšou osobou. Naučil sa vystupovať na verejnosti, a začal žiť svoj život autenticky a tak, ako o tom sníval. Jeho vzťahy s rodinou a priateľmi sa zlepšili. Ale najdôležitejšie zmeny boli vo vnútri neho - získal väčšiu istotu, odhodlanosť a schopnosť byť hrdinom svojej rodiny. Naučil sa, že nič sa nezmení, ak sa nič nezmení, a že výzva zmien je občas obťažujúca, ale zároveň inšpirujúca a pre svoju rodinu potrebná pre posun k lepšiemu.


V tomto príbehu ste hrali hlavnú rolu Vy, ste to Vy a Vaša mikina NothingChanges.


Táto mikina nie je o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si teraz predstavte ako sa cítite, keď si ho práve obliekate.

Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa, že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí mikinu NothingChanges takú unikátnu. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie. 


Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele spolu s Vami!

a preto, kliknite a získajte sladké potešenie zdarma teraz!

Vymeňte svoj e-mail za viac takýchto príbehov!