Ako dosiahnuť váš cieľ bez zbytočných prekážok, ktorý už čaká na pošte?

15.04.2023

Už ste niekedy boli na pokraji zúfalstva a nevedeli ste čo ďalej? Tento inšpirujúci príbeh vďaka ktorému prekážky už nebudete vnímať!


(2 min. čítania)                                     Richard Guth- CEO of RGB 

Sofia snívala o tom, že sa stane tanečnicou. Už odmalička trávila každý voľný moment tancovaním a snívala o tom, že sa jedného dňa stane súčasťou profesionálneho tanečného súboru a bola ochotná urobiť všetko pre to, aby sa jej sen naplnil.

Sofia sa rozhodla, že musí urobiť prvý krok na ceste za svojím snom. Začala trénovať ešte tvrdšie ako predtým a navštevovala tanečné kurzy, súťaže a dokonca sa zúčastnila aj niekoľkých koncertov.

Aj keď to bolo ťažké, Sofia sa nevzdávala. Vedela, že každý krok, ktorý urobí, ju približuje k jej snu. Stále si obliekala svoje tričko a vedela, že toto tričko symbolizuje jej túžbu, vášeň a cestu k jej snu. 

Vedela, že jej sen už existuje a stal sa realitou, no je potrebné preskočiť prekážky a vziať si ho z pošty!

Jedného dňa dostala Sofia pozvanie na súťaž, kde sa mohla predstaviť pred profesionálnym tanečným súborom. Sofia bola nadšená, no zároveň aj veľmi nervózna. Vedela, že toto je jej šanca a že musí ukázať svoje najlepšie schopnosti.

Predtým než odišla na súťaž, si Sofia obliekla svoje tričko a zbadala holubicu s kyticou na zadnej strane. Vedela, že toto tričko jej dáva silu a symbolizuje jej cestu k snu.

Sofia predviedla úžasný výkon a profesionálny tanečný súbor ju vybrali, aby sa stala ich súčasťou. Sofia sa cítila ako v siedmom nebi. Vedela, že teraz sa jej otvára nový svet a jej sen sa konečne splnil.

Jej odmena bola už na pošte a ona sa mohla tešiť z toho, že si ju teraz môže prevziať.

Sofia si zobrala svoje tričko a vedela, že toto tričko jej pomohlo dostať sa na miesto, kde je teraz. Počas svojej cesty za snom si uvedomila, že prvý krok je naozaj najťažší -začať a následne vytrvať. No ak sa naň raz odvážite, cesta bude už len ľahšia. Ako sa pozerala na holubicu s kyticou na svojom tričku, vedela, že jej sen sa splnil a že všetko, na čo snívala, sa teraz stalo skutočnosťou.


V tomto príbehu ste hrali hlavnú rolu Vy, ste to Vy a Vaše tričko FirstStep.


Toto tričko nie je o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si teraz predstavte ako sa cítite, keď si ho práve obliekate.

Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa, že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí tričko FirstStep také unikátne. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie.


Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele spolu s Vami!

a preto, kliknite a získajte sladké potešenie zdarma teraz!

Vymeňte svoj e-mail za viac takýchto príbehov!