Freedom

-40% !

 Áno, je to Váš ušetrený čas

Áno, je to sloboda po ktorej túžite

100% bavlna | kvalitná potlač | gramáž: 135 g/m2

Vyberte si variant:

13,85 € 17,65 €

Časová banka- nekonečný zdroj slobody

Michal sa jedného dňa rozhodol zmeniť svoj životný štýl a začal hľadať spôsoby, ako ovládať svoj čas a byť slobodnejší. Začal s drobnosťami a postupne si zvykol.

Napríklad, počas obedňajšej prestávky si Michal rýchlo pripravil svoj obľúbený sendvič a zobral si ho so sebou von, aby mohol ísť na prechádzku. Stihol v rovnaký čas sa najesť a ísť na prechádzku zároveň v ten istý čas. Keď sa Michal tak prechádzal po uliciach a obdivoval okolitú prírodu, uvedomil si, že práve si získal niečo, čo doteraz nikdy nemal - slobodu a schopnosť ovládať svoj vlastný čas.

Namiesto toho, aby sa musel ponáhľať s tým, že sa bude musieť hnať, aby stihol zjesť obed, teraz  mal čas zrelaxovať a užiť si život. Zrazu mal viac času na to, aby si prečítal knihu alebo sa stretol s priateľmi.

Michal zistil, že úspora času a byť časovo slobodnejší mi umožnilo mať väčšiu kontrolu nad svojím životom a dosiahnuť svoje ciele. Táto myšlienka mu tak vryla do mysle, že mal slovíčko Freedom neusále pred sebou a dokonca aj na tričku. Cítil sa plný života a energie. Keďže  sa neustále venoval sústavným činnostiam, tak nemal čas rozmýšľať nad zlozvykmi, ako kedysi. Z Michala sa stala tá osoba, po ktorej túžil a snil.

-tím RGB


HODNOTENIE ZÁKAZNIKOV

Rychly a kvalitny servis a super komunikacia kvalita tirčka taktoez super a potlač 11/10 nepopraska a nevybledne

Jakub

Pekná grafika, spoko materiál❤️A inak potlač po praní ako nová


Peter

Super kvalita, rychle dodanie a kvalitny material


Martin


Opis trička

Jednoduchý, minimalistický dizajn poslednú dobu "kraľuje" móde. Na prednej strane trička sa nachádza malý nápis "Freedom" spoločne s palmou. Obe sú potlačené kvalitnou flock fóliou. Tričko doplňuje malé logo RGB v ľavom spodnom rohu. Vďaka nižšej gramáži trička a pohodlnému strihu sa tričko bude príjemne nosiť v letných horúčavách

Zloženie: 100% bavlna

Gramáž: 135g/m²

Význam loga RGB

Logo značky RGB je zložené z písmen R, G a B, ktoré sú usporiadané v kruhu. Tento kruh symbolizuje uzavretosť a harmonický celok, ktorý predstavuje zmysluplný a zodpovedný spôsob života.

V kontexte značky RGB má toto logo význam, že zmysluplný život sa dá dosiahnuť, keď sú zlúčené rôzne prvky dokopy do jedného celku, a tým vytvoria harmóniu a rovnováhu. Tento kruh symbolizuje život a jeho rôzne oblasti, ktoré musia byť vyvážené a integrované do seba.

Naopak, zvyšok sveta, ktorý sa zaoberá nezmyselnými a nezodpovednými aktivitami, je mimo tohto kruhu. Toto logo teda symbolizuje aj rozdelenie medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný a zodpovedný spôsob života a tými, ktorí sa nechajú unášať životom bez zmyslu a sú mimo tohto kruhu.

Celkovo, logo značky RGB je výrazný a symbolický. Jeho kruhový tvar symbolizuje harmóniu a rovnováhu, ktorú musíme nájsť v našom živote, aby sme ho mohli žiť zmysluplne a plnohodnotne. Logo taktiež ukazuje rozdiel medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný život, a tými, ktorí ho neuznávajú a sú mimo kruhu.


Prečo si objednať tričko RGB?

Existuje mnoho dôvodov, prečo by sa mnohí ľudia rozhodli pre značku oblečenia RGB. Táto značka nie je len o móde, ale ide o odkaz, spôsob života a nastavenie mysle, ktorý podporuje tvrdú prácu a plnenie snov.

RGB, je taktiež, vhodná pre tých, ktorí neužívajú drogy a trávia svoj čas zmysluplne. Toto oblečenie totiž podporuje zdravý životný štýl a zodpovedné správanie. Tí, ktorí sa rozhodnú nosiť oblečenie značky RGB, ukazujú, že sa snažia žiť život bez závislostí a nechcú strácať svoj čas zbytočnými aktivitami. 

Typ použitej potlače

Hlavný nápis trička RGB je potlačený vysoko kvalitnou fóliou flock, ktorá má semišový povrch a pôsobí veľmi príjemne na dotyk. Flock fóliou je taktiež potlačené aj malé logo RGB.


Všetky produkty

Kategórie