GoBigOrGoHome

-25%

 Áno, sú to tie metre navyše, ktoré behávate

Áno, sú to tie navyše opakovania v posilňovni 

Áno, sú to tie hodiny práce navyše

Áno, je to váš VÝSLEDOK!

100% bavlna | 150g/m² | kvalitná potlač

Vyberte si variant:

16,85 € 21,99 €

Vaša navigácia k úspechu

Raz dávno, v jednom malom meste, sa narodil chlapec, ktorý mal veľké sny. Sny o tom, že bude najlepší v tom, čo robí, a že bude úspešný a šťastný. Bol to chlapec plný energie a odhodlania, ktorý neustále trénoval a zlepšoval sa. Chcel byť najlepší v tom, čo robí a nechcel sa uspokojiť so stredom. 

Keď sa dostal na strednú školu, začal sa venovať športu a posilňovaniu. Tam sa naučil, že jediný spôsob, ako dosiahnuť úspech, je tvrdá práca a neústupnosť. Trénoval každý deň, behal navyše kilometre a opakoval cviky, kým sa mu podarilo dosiahnuť svoj cieľ. Stal sa šampiónom, ale vedel, že ešte stále môže dosiahnuť viac.

Jeho úspechy ho viedli k tomu, že začal nosiť tričká s významnými posolstvami. Jedno z nich bolo tričko s nápisom "Go big or go home". Tento nápis mu pripomínal, že musí vždy myslieť vo veľkom a nevzdávať sa. A presne to chcel ukázať aj ostatným ľuďom v okolí.

Tak vzniklo tričko s nápisom "Go big or go home". Symbolizuje tie navyše metre, ktoré Vy behávate, sú to tie navyše opakovania v posilňovni, ktoré Vy robíte a sú to tie navyše hodiny práce, ktoré ste Vy vynaložili k dosiahnutiu cieľa. Je to odkaz pre všetkých, ktorí chcú byť najlepší v tom, čo robia, a ktorí chcú dosiahnuť úspech v akomkoľvek odvetví aj mimo posilňovne.

Pri nosení tohto trička cítite silu a sebavedomie, ktoré boli inšpirované tvrdou prácou a odhodlaním ktorú ste ochotný vynaložiť. Budete mať pocit, že môžete dosiahnuť čokoľvek, čo si stanovíte ako cieľ, ste to Vy a vaše tričko GoBigOrGoHome.

Toto tričko nie je len o texte, ale hlavne o pociťovaní, ktoré sa s ním spája a charakterizuje. Len si predstavte ako sa cítite, keď si ho práve teraz obliekate. Cítite sa sebavedomo a motivovaný. Cítite sa ,že ste súčasťou toho veľkého a ambiciózneho sveta, kde sa sníva a premieňa v realitu. To je to, čo robí tričko GoBigOrGoHome také unikátne.

Tričko je unikátne a originálne, pretože sme sa snažili zachytiť Vašu výnimočnosť a jedinečnosť. A keď hovoríme o unikátnosti, musíme spomenúť aj to, že my vo firme RGB sme presne ako Vy a máme spoločné sympatie. Sme tí, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje ciele.

Hlavnú rolu v tomto príbehu ste hrali Vy a Vaše tričko GoBigOrGoHome.

- tím RGB


HODNOTENIE ZÁKAZNÍKOV

Rychly a kvalitny servis a super komunikacia kvalita tirčka taktoez super a potlač 11/10 nepopraska a nevybledne

Jakub

Pekná grafika, spoko materiál❤️A inak potlač po praní ako nová

.

Peter

Super kvalita, rychle dodanie a kvalitny material


Martin

Opis trička

Čistý a jednoduchý dizajn trička RGB, ktorý je veľmi obľúbený a populárny. Tričko na prednej strane doplňuje malé logo v ľavom spodnom rohu. Zadnú stranu trička doplňuje hlavná myšlienka- GoBigOrGoHome potlačené kvalitnou flock fóliou. Unisex tričko vyniká svojím výnimočným dizajnom a pohodlným strihom, ktorý sadne každému. Tričko vďaka zloženiu je ideálne najmä na bežné nosenie. Vďaka kvalitnému baleniu sa nemusíte obávať, že Vám tričko príde v poškodenom stave.

Zloženie: 100% bavlna

Gramáž: 150g/m²

Význam loga RGB

Logo značky RGB je zložené z písmen R, G a B, ktoré sú usporiadané v kruhu. Tento kruh symbolizuje uzavretosť a harmonický celok, ktorý predstavuje zmysluplný a zodpovedný spôsob života.

V kontexte značky RGB má toto logo význam, že zmysluplný život sa dá dosiahnuť, keď sú zlúčené rôzne prvky dokopy do jedného celku, a tým vytvoria harmóniu a rovnováhu. Tento kruh symbolizuje život a jeho rôzne oblasti, ktoré musia byť vyvážené a integrované do seba.

Naopak, zvyšok sveta, ktorý sa zaoberá nezmyselnými a nezodpovednými aktivitami, je mimo tohto kruhu. Toto logo teda symbolizuje aj rozdelenie medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný a zodpovedný spôsob života a tými, ktorí sa nechajú unášať životom bez zmyslu a sú mimo tohto kruhu.

Celkovo, logo značky RGB je výrazný a symbolický. Jeho kruhový tvar symbolizuje harmóniu a rovnováhu, ktorú musíme nájsť v našom živote, aby sme ho mohli žiť zmysluplne a plnohodnotne. Logo taktiež ukazuje rozdiel medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný život, a tými, ktorí ho neuznávajú a sú mimo kruhu.


Prečo si objednať tričko RGB?

Existuje mnoho dôvodov, prečo by sa mnohí ľudia rozhodli pre značku oblečenia RGB. Táto značka nie je len o móde, ale ide o odkaz, spôsob života a nastavenie mysle, ktorý podporuje tvrdú prácu a plnenie snov.

RGB, je taktiež, vhodná pre tých, ktorí neužívajú drogy a trávia svoj čas zmysluplne. Toto oblečenie totiž podporuje zdravý životný štýl a zodpovedné správanie. Tí, ktorí sa rozhodnú nosiť oblečenie značky RGB, ukazujú, že sa snažia žiť život bez závislostí a nechcú strácať svoj čas zbytočnými aktivitami.

Typ použitej potlače

Hlavný nápis trička RGB je potlačený vysoko kvalitnou fóliou flock, ktorá má semišový povrch a pôsobí veľmi príjemne na dotyk. Malé logo RGB je potlačené bežnou flex fóliou, ktorá má hladký povrch.Všetky produkty

Kategórie