NothingChanges Mikina

 Áno, je to Vaša motivácia

 Áno, je to Vaše odhodlanie zmeniť sa k lepšiemu

• 57% polyester, 35% bavlna, 8% viskozita | kvalitná potlač 

Vyberte si variant:

49,98 €

Od nuly po hrdinu 

Tomáš mal už od malička sen stať sa profesionálnym športovcom. Obdivoval svojich idolov, ktorí boli na vrchole svojej kariéry a mohli sa tešiť zo slávy a úspechu. No Tomáš sa nikdy nepustil do tvrdej práce, ktorá by ho posunula k jeho snu. Bol unavený z každodenného stereotypu a nemohol sa dostať z toho kolotoča.

Každý deň si vysnil svoj sen, ale zároveň cítil závisť voči ostatným športovcom, ktorí dosiahli svoje ciele. Tomáš túžil po rovnakom úspechu, no sám pre seba nič neurobil. Bol lakomý, chcel dosiahnuť úspech bez tvrdej práce. Strach mu bránil urobiť prvý krok, pretože sa obával zlyhania. V hlave sa mu stále opakovalo, že ak sa nič nezmení, tak sa nič nezmení.

Jedného dňa sa Tomáš stretol s bývalým športovcom, ktorý mu poradil, aby nebol demotivovaný a aby pracoval tvrdo na svojich snoch. Bol to pre Tomáša veľký zlom a zistil, že ak sa chce stať športovcom, musí začať pracovať a byť disciplinovaný.

Tomáš začal trénovať každý deň a pracoval na sebe. Bolo to náročné a nie vždy sa mu darilo, no nevzdával sa. Keď sa cítil demotivovaný, obliekal si mikinu s nápisom NothingChangesIfNothingChanges, ktorá mu pripomínala, že ak sa nič nezmení, tak sa nič nezmení.

Postupne sa Tomáš zlepšoval a dostával sa bližšie k svojmu cieľu. Už nebol plný závislosti a závisti, ale sústredil sa na svoju prácu a robil, čo bolo potrebné. Po niekoľkých mesiacoch sa mu podarilo dosiahnuť svoj sen a stať sa profesionálnym športovcom.

Tomáš si uvedomil, že ak chce niečo dosiahnuť, musí byť disciplinovaný a tvrdo pracovať. Hrôza zo zlyhania sa premenila na radosť zo splnenia cieľa. A tak sa aj Tomáš stal motiváciou pre ostatných a ukázal, že ak sa nič nezmení, tak sa nič nezmení.

-tím RGB

*zatiaľ neohodnotené*

Opis mikiny

Obľúbený dizajn RGB ktorý si zamiluje každý. Na prednej časti mikiny sa nachádza hlava čo symbolizuje samotnú myšlienku mikiny, je to iba vo Vašej hlave. Zadnú časť doplňuje hlavný nápis- NothingChangesIfNothingChanges. Nič sa nezmení, ak sa nič nezmení, začnite si budovať správne návyky a návyky vybudujú Vás. Vďaka jej zloženiu mikina príjemne hreje, a je jemne elastická čo prispieva k lepšiemu pohodliu pri samotnom nosení. Potlačené kvalitnou flock fóliou, ktorej jediná nevýhoda je, že priťahuje na seba prach. Jej hlavnou výhodou je, že pri bežnom natiahnutí nepraská a vyznačuje sa dlhou životnosťou. 

Význam loga RGB

Logo značky RGB je zložené z písmen R, G a B, ktoré sú usporiadané v kruhu. Tento kruh symbolizuje uzavretosť a harmonický celok, ktorý predstavuje zmysluplný a zodpovedný spôsob života.

V kontexte značky RGB má toto logo význam, že zmysluplný život sa dá dosiahnuť, keď sú zlúčené rôzne prvky dokopy do jedného celku, a tým vytvoria harmóniu a rovnováhu. Tento kruh symbolizuje život a jeho rôzne oblasti, ktoré musia byť vyvážené a integrované do seba.

Naopak, zvyšok sveta, ktorý sa zaoberá nezmyselnými a nezodpovednými aktivitami, je mimo tohto kruhu. Toto logo teda symbolizuje aj rozdelenie medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný a zodpovedný spôsob života a tými, ktorí sa nechajú unášať životom bez zmyslu a sú mimo tohto kruhu.

Celkovo, logo značky RGB je výrazný a symbolický. Jeho kruhový tvar symbolizuje harmóniu a rovnováhu, ktorú musíme nájsť v našom živote, aby sme ho mohli žiť zmysluplne a plnohodnotne. Logo taktiež ukazuje rozdiel medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný život, a tými, ktorí ho neuznávajú a sú mimo kruhu.


Prečo si objednať mikinu RGB?

Existuje mnoho dôvodov, prečo by sa mnohí ľudia rozhodli pre značku oblečenia RGB. Táto značka nie je len o móde, ale ide o odkaz, spôsob života a nastavenie mysle, ktorý podporuje tvrdú prácu a plnenie snov.

RGB, je taktiež, vhodná pre tých, ktorí neužívajú drogy a trávia svoj čas zmysluplne. Toto oblečenie totiž podporuje zdravý životný štýl a zodpovedné správanie. Tí, ktorí sa rozhodnú nosiť oblečenie značky RGB, ukazujú, že sa snažia žiť život bez závislostí a nechcú strácať svoj čas zbytočnými aktivitami.

TYP POUŽITEJ POTLAČE

Hlavný nápis mikiny RGB je potlačený vysoko kvalitnou fóliou flock, ktorá má semišový povrch a pôsobí veľmi príjemne na dotyk. Touto fóliou je taktiež potlačená aj grafika na prednej strane mikiny.


Všetky produkty

Kategórie