FirstStepIsHardest

-30% !

 100% bavlna

 Unisex a pohodlný štýl

• Originálny motív RGB

 Gramáž: 150 g/m2

 Kvalitná potlač

V cene je už zahrnuté aj balné 

U vás do 3 dní 

Vyberte si variant:

15,99 € 22,95 €

Ruža už je na pošte

Sofia snívala o tom, že sa stane tanečnicou. Už odmalička trávila každý voľný moment tancovaním a snívala o tom, že sa jedného dňa stane súčasťou profesionálneho tanečného súboru.

Sofia sa rozhodla, že musí urobiť prvý krok na ceste za svojím snom. Kúpila si tričko, na ktorom bolo napísané "On the road to a dream is the first step hardest" a začala trénovať ešte tvrdšie ako predtým. Navštevovala tanečné kurzy, súťaže a dokonca sa zúčastnila aj niekoľkých koncertov.

Aj keď to bolo ťažké, Sofia sa nevzdávala. Vedela, že každý krok, ktorý urobí, ju približuje k jej snu. Stále si obliekala svoje tričko s holubicou a kyticou na zadnej strane a vedela, že toto tričko symbolizuje jej túžbu a cestu k jej snu.

Jedného dňa dostala Sofia pozvanie na súťaž, kde sa mohla predstaviť pred profesionálnym tanečným súborom. Sofia bola nadšená, no zároveň aj veľmi nervózna. Vedela, že toto je jej šanca a že musí ukázať svoje najlepšie schopnosti.

Predtým než odišla na súťaž, si Sofia obliekla svoje tričko a zbadala holubicu s kyticou na zadnej strane. Vedela, že toto tričko jej dáva silu a symbolizuje jej cestu k snu.

Sofia predviedla úžasný výkon a profesionálny tanečný súbor ju vybrali, aby sa stala ich súčasťou. Sofia sa cítila ako v siedmom nebi. Vedela, že teraz sa jej otvára nový svet a jej sen sa konečne splnil.

Jej odmena bola už na pošte a ona sa mohla tešiť z toho, že si ju teraz môže prevziať.

Sofia si zobrala svoje tričko a vedela, že toto tričko jej pomohlo dostať sa na miesto, kde je teraz. Počas svojej cesty za snom si uvedomila, že prvý krok je naozaj najťažší, no ak sa naň raz odvážite, cesta bude už len ľahšia. Ako sa pozerala na holubicu s kyticou na svojom tričku, vedela, že jej sen sa splnil a že všetko, na čo snívala, sa teraz stalo skutočnosťou.

-tím RGB

HODNOTENIE ZÁKAZNIKOV

Rychly a kvalitny servis a super komunikacia kvalita tirčka taktoez super a potlač 11/10 nepopraska a nevybledne

Jakub

Pekná grafika, spoko materiál❤️A inak potlač po praní ako nová

Peter

Super kvalita, rychle dodanie a kvalitny material


Martin

Opis trička

Jedinečný dizajn RGB, ktorý si zaľúbi nie len mladá generácia. Na prednej strane dominuje nápis- On the road to a dream is the first step hardest pretože práve ten prvý krok je najťažší, začať. Na zadnej strane sa nachádza kreslená biela holubica, ktorá drží ružu. Holubicu doplňuje červený nápis- Patience Brings Roses. Ruža Vás čaká na pošte ale Vy, si musíte pre ňu prísť.

Význam loga RGB

Logo značky RGB je zložené z písmen R, G a B, ktoré sú usporiadané v kruhu. Tento kruh symbolizuje uzavretosť a harmonický celok, ktorý predstavuje zmysluplný a zodpovedný spôsob života.

V kontexte značky RGB má toto logo význam, že zmysluplný život sa dá dosiahnuť, keď sú zlúčené rôzne prvky dokopy do jedného celku, a tým vytvoria harmóniu a rovnováhu. Tento kruh symbolizuje život a jeho rôzne oblasti, ktoré musia byť vyvážené a integrované do seba.

Naopak, zvyšok sveta, ktorý sa zaoberá nezmyselnými a nezodpovednými aktivitami, je mimo tohto kruhu. Toto logo teda symbolizuje aj rozdelenie medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný a zodpovedný spôsob života a tými, ktorí sa nechajú unášať životom bez zmyslu a sú mimo tohto kruhu.

Celkovo, logo značky RGB je výrazný a symbolický. Jeho kruhový tvar symbolizuje harmóniu a rovnováhu, ktorú musíme nájsť v našom živote, aby sme ho mohli žiť zmysluplne a plnohodnotne. Logo taktiež ukazuje rozdiel medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný život, a tými, ktorí ho neuznávajú a sú mimo kruhu.


Prečo si objednať tričko RGB?

Existuje mnoho dôvodov, prečo by sa mnohí ľudia rozhodli pre značku oblečenia RGB. Táto značka nie je len o móde, ale ide o odkaz, spôsob života a nastavenie mysle, ktorý podporuje tvrdú prácu a plnenie snov.

RGB, je taktiež, vhodná pre tých, ktorí neužívajú drogy a trávia svoj čas zmysluplne. Toto oblečenie totiž podporuje zdravý životný štýl a zodpovedné správanie. Tí, ktorí sa rozhodnú nosiť oblečenie značky RGB, ukazujú, že sa snažia žiť život bez závislostí a nechcú strácať svoj čas zbytočnými aktivitami.

Typ použitej potlače

Holubica spoločne s nápisom je potlačená vysoko kvalitnou fóliou flock, ktorá má semišový povrch a pôsobí veľmi príjemne na dotyk. Predný dizajn je potlačené totožnou, príjemnou flock fóliou.


Všetky produkty

Kategórie