NE(again)XT

-30% !

 Áno, sú to tie Vaše opakované pokusy

 Áno, sú to tie Vaše zlyhania

 Áno, je to vaša odhodlanosť

100% bavlna | kvalitná potlač | gramáž: 135 g/m²

Vyberte si variant:

15,85 € 22,95 €

Neúspech ako oranžová na semafore

Bol raz jeden muž, ktorý mal sen a cieľ. Chcel sa stať úspešným podnikateľom a založiť svoju vlastnú firmu. Všetko začalo dobre, no postupne sa mu začali vyskytovať rôzne prekážky a problémy.

Aj keď sa snažil a pracoval tvrdo, zdalo sa, že všetko sa mu vždy iba sypalo a nič sa nedarilo. Cítil sa frustrovaný a unavený z neustáleho zlyhávania. No v tom jedného dňa sa rozhodol, že to nevzdá a bude pokračovať ďalej. 

Kúpil si tričko s nápisom NE(again)XT, čím vyslal jasný signál, že sa nevzdáva a bude bojovať ďalej. Každý deň si pripomínal svoj sen a cieľ a snažil sa nájsť nové spôsoby, ako ich dosiahnuť. Aj keď to bolo ťažké, neprestával a nevzdával sa

Svojou vytrvalosťou a odhodlaním nakoniec prelomil všetky prekážky a dosiahol svoj sen. Založil úspešnú firmu a stal sa vzorom pre mnohých iných, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny.

A tak sa dnes môže pýšiť svojím úspechom a vždy keď vidí na tričku nápis NE(again)XT, spomína si na to, ako si musel tvrdo bojovať, aby svoj sen splnil. Aj keď už je na vrchole, stále si uvedomuje, že každý deň musí byť pripravený skúšať znova a znova.

Tak ako na semafore nikdy nebude zelená skôr ako oranžová. Oranžová je súčasť cesty k zelenej rovnako ako neúspech k úspechu.

Toto nie je obyčajné tričko, je to odkaz, vďaka ktorému budete mať svoju cestu vopred danú, cestu k úspechu nech to stojí čo to stojí. 

Again, next, again, next...

-tím RGB 


Hodnotenie zákazníkov

Rychly a kvalitny servis a super komunikacia kvalita tirčka taktoez super a potlač 11/10 nepopraska a nevybledne

Jakub

Pekná grafika, spoko materiál❤️A inak potlač po praní ako nová

Peter

Super kvalita, rychle dodanie a kvalitny material


Martin

Opis trička

Tričko zaujme svojím jednoduchým a čistým dizajnom. Na prednej strane sa nachádza nápis NE(again)XT bielej farby ktorý dopĺňa aj malé logo RGB v ľavom spodnom rohu. Vďaka nižšej gramáži trička a pohodlnému strihu sa tričko bude príjemne nosiť v letných horúčavách.

Zloženie: 100% bavlna

Gramáž: 135g/m²

Význam loga RGB

Logo značky RGB je zložené z písmen R, G a B, ktoré sú usporiadané v kruhu. Tento kruh symbolizuje uzavretosť a harmonický celok, ktorý predstavuje zmysluplný a zodpovedný spôsob života.

V kontexte značky RGB má toto logo význam, že zmysluplný život sa dá dosiahnuť, keď sú zlúčené rôzne prvky dokopy do jedného celku, a tým vytvoria harmóniu a rovnováhu. Tento kruh symbolizuje život a jeho rôzne oblasti, ktoré musia byť vyvážené a integrované do seba.

Naopak, zvyšok sveta, ktorý sa zaoberá nezmyselnými a nezodpovednými aktivitami, je mimo tohto kruhu. Toto logo teda symbolizuje aj rozdelenie medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný a zodpovedný spôsob života a tými, ktorí sa nechajú unášať životom bez zmyslu a sú mimo tohto kruhu.

Celkovo, logo značky RGB je výrazný a symbolický. Jeho kruhový tvar symbolizuje harmóniu a rovnováhu, ktorú musíme nájsť v našom živote, aby sme ho mohli žiť zmysluplne a plnohodnotne. Logo taktiež ukazuje rozdiel medzi tými, ktorí si vážia zmysluplný život, a tými, ktorí ho neuznávajú a sú mimo kruhu.


Prečo si objednať tričko RGB?

Existuje mnoho dôvodov, prečo by sa mnohí ľudia rozhodli pre značku oblečenia RGB. Táto značka nie je len o móde, ale ide o odkaz, spôsob života a nastavenie mysle, ktorý podporuje tvrdú prácu a plnenie snov.

RGB, je taktiež, vhodná pre tých, ktorí neužívajú drogy a trávia svoj čas zmysluplne. Toto oblečenie totiž podporuje zdravý životný štýl a zodpovedné správanie. Tí, ktorí sa rozhodnú nosiť oblečenie značky RGB, ukazujú, že sa snažia žiť život bez závislostí a nechcú strácať svoj čas zbytočnými aktivitami.

Typ použitej potlače  

Hlavný nápis trička RGB je potlačený  kvalitnou fóliou flex, ktorá na dotyk je hladká, a pôsobí príjemne na dotyk. Malé logo RGB je potlačené totožnou, príjemnou flex fóliou.


Všetky produkty

Kategórie