Vašu firmu, tím, kolektív odlišuje Vaše logo! Áno, práve Vaše logo robí Vás výnimočným a originálnym podnikom alebo kolektívom! 

Pomáha k budovaniu firemnej kultúry a spolupatričnosti zamestnancov, či zanechanie pocitu profesionality v očiach Vašich zákazníkov!

Pánske tričko

Pánska mikina s kapucňou

Dámske tričko

Dámska mikina s kapucňou

Mikina bez kapucne

Bavlnená taška

Fleece mikina

Rezané samolepky


Pre koho je určená vlastná potlač?

Vlastná potlač na oblečení je určená pre rôzne cieľové skupiny, vrátane firiem, ktoré chcú zvýšiť povedomie o svojej značke, organizácií, ktoré potrebujú jednotné oblečenie pre svojich zamestnancov alebo členov, a pre jednotlivcov, ktorí chcú mať jedinečné a originálne oblečenie s vlastným dizajnom alebo logom. Vlastná potlač môže byť tiež využitá pre rôzne udalosti, ako sú športové podujatia, firemné párty, svadby alebo oslavy, aby sa zvýšila ich viditeľnosť a zanechali pozitívne dojmy.

Prečo je ideálna vlastná potlač pre firmy?

Objednanie vlastnej potlače je pre firmy výhodné z mnohých dôvodov. Vytvára jednotný vzhľad a profesionalitu medzi zamestnancami, zvyšuje viditeľnosť a povedomie o značke, zlepšuje identitu firmy a môže slúžiť ako darček pre zákazníkov alebo zamestnancov. Vlastná potlač tiež umožňuje firmám byť kreatívne a originálne pri navrhovaní vlastných dizajnov a log.

Prečo je ideálna potlač pre športové tímy?

Vlastná potlač na oblečení je pre športové tímy ideálna, pretože pomáha vytvárať jednotnosť tímu a zlepšuje ich identitu a profesionalitu. Športové tímy môžu mať vlastný dizajn a farby na svojom oblečení, ktoré sú charakteristické pre ich tím a pomáhajú im vytvárať jedinečný a nezameniteľný dojem. Navyše, vlastné potlačené oblečenie pre športové tímy môže slúžiť aj ako propagácia tímu a prilákať fanúšikov na ich zápasy.

Ako prebieha objednanie vlastnej potlače?

Objednanie vlastnej potlače prebieha veľmi jednoduchým postupom. V prvom kroku zadáte umiestnenie Vašej potlače, následne si vyberiete farbu oblečenia, nahráte svoje logo ktoré chcete potlačiť, vyplníte osobné údaje a odošlete nezáväznú objednávku ktorú môžete kedykoľvek zrušiť.

Následne v čo najkratšej lehote Vám náš obchodný zástupca zašle e-mail a Vy nám upresníte počet kusov, počet veľkosti a adresu na ktorú Vám oblečenie zašleme. Za oblečenie je nutné zaplatiť vopred.

Za ako dlho dostanem textil vrátane potlače?

Záleží od momentálnej vyťaženosti a objemu objednávky. Záleží nám, aby ste svoje oblečenie dostali v čo najkratšej lehote a preto sa budeme snažiť čas dodania maximálne urýchliť.

Aký je minimálny počet kusov pre objednávku?

Ako jedny z mála Vám potlačíme oblečenie už od 1ks a to bez žiadnych príplatkov! Minimálny odber nemáme stanovený.

Potlač tričiek a mikín pre firmy, absolventov, kultúrne akcie, športové akcie alebo zábavné tričká

Potlač na tričká a mikiny RGB